Hjustne hlásim problém!

26. listopadu 2011 v 16:51 | Sikki |  De(bil)níček
Čas od času si opravdu přeju být splachovací, deníčku. Patnáct odstínů rudé až jsem se divila, že nevypouštim oheň. Abych nastínila situaci ...každej rok se u nás na *Mikuláše* udržuje tradice, že omladina obráží dům od domu a straší děti. A jelikož po určitou dobu tato (ne)povinnost padla na naši bandu snažim se to i letos organizovat. Všechno už je domluvený a najednou nás nějaká hysterická matka začne pomlouvat. No sorry, ale to si beru osobně! Nevadí mi ani tak to, že někomu nevyhovuje datum nebo čas, ale že ze mě někdo dělá přisírku a hospodskýho povaleče... Co hůř šeptá si to mě rovnou před nosem, ale do očí mi to neřekne. Něco tady škaredě smrdí! Tentokrát hodná nebudu..
Konstatuji, že jsem tatikovi diagnostikovala "topnou obsedantně-kompulzivní poruchu". Co to znamená? No, pokaždé, když spadne teplota pod bod mrazu, rozhodne se předělat topení v baráku. A TO JE KAŽDEJ ROK! Takže, když se ráno probudíte a potkáte v baráku tučňáka ...popřejete mu dobré ráno, vezmete si noviny, natáhnete jégrovky a skočíte si do kůlny pro běžky. Jako vrchol té nemoci pavažuji jeho dnešní akutní náštěvu veletrhu AquaTerm v tandemu s dědou.

UPDATE ~ [18:24]
Právě prodělávám stav těžké frustrace, ha ha. Mám na tu akci jít? Nemám na tu akci jít? Něco mi říká, že pravděpodobně o nic nepříjdu. Nebo taky jo. Už jsem tu kapelu neslyšela fak dlouho. Jenomže zas tam bude zakouřeno jak nechceš a já zas budu vyšilovat a nakonec mě to přemůže. Ty davy mě taky nelákají. Mám to kousek. Já nevim! Bléé...
 


Komentáře

1 Lucie Fashionová Lucie Fashionová | Web | 28. listopadu 2011 v 10:23 | Reagovat

Jé.:D Ty skvěle píšeš..:D
Jojo - topení.. Někdy u nás v domě ráno je taky taková zima..:D
Naštěstí se rychle zahřeje..:)
A je mi líto tý baby co vás pomlouvá..:(
btw, dokonalý blog..:)

2 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 3:24 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama