Vzhůru do peklíčka

20. prosince 2011 v 22:01 | Sikki |  De(bil)níček
Od časného rána si říkám furt jak něco napíšu. Celej den se na to těším. Pak otevřu "nový článek" a ...jsem v (slunko tam nesvítí). No, ale jsem tady.. takže přece jenom něco napíšu.
Co se vlastně změnilo od minulého pondělí? Nešťastně zamilovaná, stále. Frustrace z Vánoc, ta se stupňuje. Nerozhodnost ohledně vysoké, stagnuje. Agresivita vůči méňě obdařeným mozkovou kůrou, narůstá. Teď se k tomu přidal navíc fakt, že budu muset trávit 14 dní v teple rodiného kruhu, což mi -zvlášť po dnešku- připomíná místo "klidné a veselé" spíš "kdo přežije".
Od rána mě nehorázně sere bratr. Mě je jedno, že si poslouchá ty sračky LMFbla, DJ SanPrdel a další podobný, ale ať s tim neotravuje okolí! Ten malej zmetek nemá vkus a mě bude tvrdit, že žiju v pravěku. Lidi, wake up! Vždyť ta pseudokultura v které žijeme nemá úroveň a to nemluvím ani tak o hudbě, ale všeobecně o skostnatělém-kulturním vnímání. Umřel Václav Havel, čest jeho památce. To byl aspoň člověk, který chápal jak důležitá je individualita člověka ve společnosti, měl svůj názor a nebál se ho prosazovat.
Nic. Deníčku, kamarádi jdu spát. Budu přemýšlet nad svým šestistrunným světem, usínat při "This is gonna hurt" od SIXX:A.M. a možná se mi bude zase zdát i o tom mém modroočku... aspoň to si můžu přát pod stromeček. Krásnej sen.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama