Nadřenej anděl strážnej..

4. ledna 2012 v 1:14 | Sikki |  De(bil)níček
Fíha, přinutit se vzít za své fakt, že existuje prostě nějaká vyšší moc je v tomhle světě čím dál těžší úkol. Pak se něco stane a vy si uvědomíte, že: "tentokrát to bylo o fous". Nic a nikdo tu není na furt, otázka zní kdy nastane ten zlom... Zas ty moje černý chviky na ..tentokrát na né až zas tak čistým svědomí.
Je pozdě v noci - tma jak v ranci a mně se chce zase psát o ničem. Vánoce i Nový rok v tahu, jako obvykle se to odbylo stylem - mnoho povyku pro nic. Akorát to přispělo k znásobení všeobímající ponorky u nás doma. Já ke všemu zjistila, že čím víc nemám co na práci tím víc vymýšlím ptákoviny, pak většinou upadnu do nějaké temné díry a tvářím se jako by mi umřel (například) křeček.
Moc by mě zajímalo jak moc šílený (?) na stupnici 1-10 je, že někomu kdo mě sotva zná, ale do koho já se evidentně... no,to ...asi zakoukala. Prostě, že mu studuju fejsbuk až do roku založení.. Safra co se to semnou děje, to nejsem já. Vždyť se ani pořádně neznáme. Co já si pamatuju, tenhle řekněme pan R., mi v životě řekl dohromady asi tak tři věty a ta nejdelší z nich zněla asi takle: "Aha, to seš ty." Jak je možný, že na mě tak působí?
Já vlezla čistě náhodou do jisté hospůdky - kde jsem se měla sejít s pár lidma. Ve dveřích jsem se zarazila - zjistila, že tam sedí s kamarádama u baru. Normálně jsem se bez váhání otočila a zdrhla. Kdyby to bylo všechno. Já stála asi 3 minuty za rohem, tak abych viděla oknem dovnitř, a zjišťovala jestli je to opravdu on. Takovejch záležitostí se mi poslední dobou v souvislosti s tímhle panem R. stává nějak hodně, tohle bylo jen namátkou. Vždyť já skáču radostí už když mi olajkuje příspěvek na FB.. Chápete, debilním fejsbuku?! Já chci z toho ven. Proč mi ty jeho modrý oči vůbec lezly do života...
 


Komentáře

1 Evil Evil | Web | 4. ledna 2012 v 12:53 | Reagovat

zamilovanost.. znám.. taky jsem to prožívala.. vím, o čem mluvíš a rozumím ti..
dneska ráno jsem se probudila a zjistila jsem, že Kulíšek měl včera ve všem pravdu.. jen než mi to došlo.. hned jsem dneska napsala článek, který nahrává tvému komentáři, který jsem si před pár chvilkama přečetla..
děkuji za názor :-)

2 pavel pavel | Web | 4. ledna 2012 v 13:05 | Reagovat

Je to silnější než rozum. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama