Pár teček a otazník

24. ledna 2012 v 21:20 | Sikki |  De(bil)níček
Docela nechápu proč se tak vždycky těším až napíšu nějakej zajímavej životní poznatek, když pak sedím a hledím do klavesnice s naprosto prázdnou hlavou. Ale i tak přece jen něco napíšu, když už tady teda tak útrpně sedím, haha.
Pustila jsem si fošnu od jedné (oné) místní kapely. Není to špatný ..akorát mi ty jejich texty, (teda Šefovi texty) příjdou někdy strašně přemetaforizované nebo jak se to říká. Taky se musím přiznat a uznat, když slyším některý ty kytarový pasáže, že R. (alias Modroočko) prostě umí. Ale u mě to asi nebude moc objektivní hodnocení, ..jak někteří pravidelní komentátoři mohli zjistit ...mám pro něho "trošku slabost". Povšimněte si těch uvozovek.
Vzpomínala jsem a musela se usmát, protože tahle mnou nejmenovaná kapela.. kdysi před x dobou, když už asi fungovali dva roky, pozvala tou dobou začínající Desmod (slovenská rocková kapela oceňená několika Slavíky) na takové místní koncertování. Šéf tehdy prohlásil, že chapci to dotáhnou daleko. No a dneska je nucen hrát jejich věci, protože to vyžaduje byznys. To nasere. Ale přej a bude ti přáno - teda tak si všechny ty Šéfovi řeči na tohle téma vysvětluju.
Safra - dala bych sem nějakej odkaz na jejich muziku ať si uděláte obrázek, ale jestli si mám uchovat něco z mé "tajemné" identity tak to asi neudělám.
Taky mi dneska přišly nové knížky. Kurník. Ráda urácím za knížky, ale dneska jsem to pětikilo odevzdávala jen s těžkým srdcem. Za A) úplně jsem zapomenula, že jsem nějaký knížky objednávala na netu. A za B) mají mi přijít boty z IronFistu a já si ty peníze šetřila na ně. S takovou budu na konci měsíce totálně na mizině. Taky se mi ta četba nějak navršila - nedočtenej Zaklínač III.; Vyhlídka na věčnost; teď přišel Hraničářův učeň a taky tady mám Hladové hry. Neuvěřitelně se na ně třesu, ale nemám na to čas. Asi jsem se zbláznila. Zapojím se do Kouzelné knihovničky. Ten můj sklad to ještě svět neviděl.
 


Komentáře

1 Evil Evil | Web | 24. ledna 2012 v 21:30 | Reagovat

wow.. a já bych se měla třeba možná pustit do povinné četby co? ale nějak se mi do toho stále nechce.. a pochybuji, že někdy se mi chtít bude.. :-D taky se vždycky třesu na napsání článku.. ale v poslední době na to nemám vůbec čas.. když jsem s Kulíškem, tak na to vážně není čas.. to mi přijde jako zbytečnost, když vlastně všechno můžu říct jemu.. včera mě zase vyděsil.. ale to on asi dělá rád.. :-) tak jo.. trochu jsem popsala maturák.. tedy.. popsala.. to se snad ani říct nedá.. budu o něm ještě psát zítra.. a pozítří.. a v nejbližších dnech.. to nejde jen tak popsat najednou.. a shrnout to do jednoho článku.. dneska na mě přišla taková lítost, že je to pryč.. nečekala jsem vůbec, že by to mohlo přijít.. achich.. co naděláme :-D vzpomínky mám.. a to je to nejcennější :-)

2 Aislin O'Callaghan Aislin O'Callaghan | Web | 24. ledna 2012 v 22:15 | Reagovat

Knížky? No fuj! Do konce roku bych měla mít ačtených dalších (asi) 13 knih k maturitě - potřebovala bych dvorního knihomola, protože tohle trošku nezvládám :-x

Jooo to znám, tolik bych chtěla zveřejňovat věci ze svého soukromý, i kdyby to měli být drobnosti, ale úcta k zachování soukromý je tak strašně silná, že se od takových myšlenech jen s těží odvracím. :-(

Hladové hry moje spolubydlící četla, prý to bude i v kinech, nebo co, no ale to je jedno. Z té knihi je nesmírně nadšená. Někdy si říkám, jestli je v pořádku :-P

3 Sikki Sikki | E-mail | Web | 25. ledna 2012 v 7:39 | Reagovat

[1]: Kulíška si chraň, jsou vzácnější a vzácnější!:-D Já bych asi taky neměla potřebu se ještě někde ventilovat, když na to mám lidi.;-)
Ples? Je to věc na kterou budeš vzpomínat ještě dlouho. Zajdu si přečíst copak jste to prováděli, plesači. ;-)

[2]: To je stejně zvláštní. Nečteš, ale píšeš. To jsem ještě nikde u nikoho nezaznamenala. :D

[1]: [2]: No holky jestli tu maturu chcete udělat tak vám stejně nezbude než ty knížky přečíst :D. Já bych vám ráda nějak vypomohla - materialu k tomu mám dost. Ale vzhledem k faktu, že já u samotné zkoušky vytáhla jedinou knihu z té dvacítky, kterou jsem neměla přečtenou ani do čtvrtiny. Tak vám popřeju hodně štěstí a poradím jak se vaří kafe ;-) Já u zkoušky vařila naprosto z vody... na konec jsem si to z haluze dala za 2, ale jsem hold klikař. Takže do toho jestli se chcete poradit nebo s něčím pomoct.. BUDU TADY. Rozbory, obsahy i fakta. Krom fantasy čtu/četla taky docela dost klasiky - stačí být konkrétní. :-)

4 Nehorázná. (Tazi) Nehorázná. (Tazi) | Web | 26. ledna 2012 v 18:26 | Reagovat

Hahá! Pošli mi velice soukromý článek kdo jsi :-D
Dál... knížky přes net neobjednávám. Jsem švorc :D
Um.. taky čumím na nic. A vono hovno. Píšu potom sračky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama