the Vampire Diaries // 2009 (tv series)

25. ledna 2012 v 9:36 | Sikki |  Vysledováno
Tak jsem přemýšlela čím v téhle rubrice asi začnu. Nakonec padlo kladívko přímo na hřebíček a začnu pěkně od sklepa na půdu to bude totiž stejně dlouhá štreka.

Jedná se o americký seriál z produkce CW. ~The Vampire Diaries (Upíří deníky) jsou založeny na stejnojmenné sérii knih od spisovatelky L.J. Smithové. Na televizní obrazovky ho přivedl Kevin Williamson (Dawsonův svět). Pilotní epizoda byla odvysílána 10. září 2009 právě na stanici CW.

» Je to klasická upírárna 21.století. Akorát je to asi tak 20 tisíckrát zábavnější než Stmívání (mezi náma, fuj). První řada se nese v duchu válek dvou upířích bratří Stefana a Damona - jednoho hodného a druhého zlého - o milovanou Elenu, její rodinu a o její přátele... Začne to z pozvolna - takže kdo se nedostane za 5.díl automaticky na tenhle seriál zanevře. Hláškující Damon a překvapující rozuzlení některých záležitostí ..dělá z první řady dobrý odraz do řady druhé. Tam Damon z počátku stále hláškuje, ale pak mu začne téct do bot a z romanťárny se poprvé stává romanťárna s trochou hororových prvků. Třetí řada je touhle dobou někde u poloviny vysílaní no a navázala tam kde skončila ta druhá. Upíří trable s vkodlaky, hybridní problémy s čarodějkami, čarodějné průsery s duchy, duší problémy s lidmi a kombinace toho všeho se vším.

» Asi to nezní moc vábně ..pravdou je, že knížní předlohu bych nedopuručila ani nejhoršímu nepříteli, ale seriál vážně není špatnej. Scénář je dobře napsaný a herecké výkony takového Iana Somerhaldera nebo Niny Dobrev, která si vystřihla hned dvojroly, stojí za podívání.

pict (c) damon-online
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama