Láska hřeje, ale uhlí je uhlí.

26. února 2012 v 22:39 | Sikki |  De(bil)níček
Včera jsem měla depku velikosti černé díry co všechno kolem vcucne. A cucá a cucá.. Takovej stav už jsem nezažila dlouho. A čemu za to vděčím no řekla bych páteční přemíře alkoholu, návratu ve dvě hodiny ráno. Mohla jsem si vyflousnout plíce jak jsem byla totálně překouřená čmoudové a voďára, navíc mix stěnolezu a řezaného piva mi udělal na dva dny z mozku vystoupení Mika Terrany (?) k tomu všemu jsem zjistila, že Modročko má asi přítelkyni nebo minimálně se k tomu schyluje. Takže dej mi pět!
Nevím co mě uvádělo do komatu víc každopádně z toho posledního jsem docela v prdeli a ani nevím proč. V první řadě, jak se stalo, že jsem se vůbec zabouchla? V druhé řadě na co (a co) jsem vůbec čekala? A v řadě třetí jak z toho teď ven?
Dneska jsem na tom o trochu líp... zaměstnalo mě totiž hlídání malého souseda a MetlaFórum jsou tam celkem fajn lidi a hledám nějakou dobrou duši (čti blázna) co by vyrazil/a na "Basinfirefest" do Spáleného Poříčí (29/6 až 01/7 2012). Pozvánku přídám asi zejtra. Najde se někdo??? Prosíím.
Konečně jsem taky poslala poslední přihlášky na VŠ. Díky psací - kamarádce, která mě donutila, jsem poslední dvě podala do Brna. Hurá na TSPéčka! Haha. Né, kdyby mi Izz včera nenapsala po dlouhé době asi bych dneska nebyla už tak klidná. Víte co je zajímavé - tuhle slečnu jsem v životě neviděla (bydlí na druhé straně ČR), ale poznala jsem ji asi před 5 rokama na chatu a od té doby si píšeme, taková spřízněná duše. Budu ráda, když třeba to Brno výjde a budem spolu na koleji. Konečně regulérní přátelé.
Dobrou noc a pohodovej start do nového týdne. Love&Rockets
 


Komentáře

1 Aislin O'Callaghan Aislin O'Callaghan | Web | 27. února 2012 v 14:44 | Reagovat

Och, Brno Brníčko.... Jsem od něj kousíček :)

Je fajn, že je ti zs už líp... Neopětované lásky jsou ty nejhorší a když se něco takového stane mě, mám sto chutí zabít každý zamilovaný pár, který kolem mě projde ale časem se to dá zase do normálních kolejí a je to v cajku :)

Takže drahoušku, hlavu vzhůru :)

2 Slečna Ehm Slečna Ehm | Web | 27. února 2012 v 20:24 | Reagovat

Mám nataženou pravačku, hive five :-D
To Brno Ti přeju, já znám jednu holku z blogu, už to budou skoro dva roky, bydlí ode mě asi čtyři zastávky, ale ještě se nám nepovedlo se setkat :D

Ps. Láska sice zahřeje, ale topení je topení.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama