Ty jedinej budeš moje smrt...

16. února 2012 v 17:29 | Sikki |  De(bil)níček
Pro začátek. Sorry deníčku můj za to šachování s obálkou, haha. Definitivní řešení je tohle. Snad tu nějakou dobu vydrží.
Utahaná, nasraná, vystresovaná a ..kdoví co ještě. Teda já bych věděla, ale to by se nehodilo číst. Myslim, že na mě dolehla ta krizová část zimy. Víte jak.. ta věčná (báječná) bílá tma a deprese. Chci sluníčko a večer chodit hrát kulečník!
Pustila jsem si zase album SixxA.M. a to mi teda moc nepřidává. Například "Deadlihood" má krásnej text ..takovej jenom zapnout fén a otestovat ho ve vaně. "Přísahám, řekla jsi mi, že budeš mou životní oporou. Myslím, že jsem to dobře nepochopil - byla jsi má smrt. Hej, ze tvého šílenství jsem zešílel. Nebe ví, že bych tě vymazal, kdybych mohl. Oh Bože, přeji si, abych mohl. Slunce svítí.." Krása, že? Ale já to miluju k zešílení.
V uterý jsem měla nějakou přemítací náladu. Sralo mě, že mě sere, že je ten hloupej svátek. Zajímavé, ale jenom já umím být svůj největší nepřítel, že. Prostě přišla kamarádka s jejím přítelem prej ať s nima někam vyrazim. Aha. Když už jsem měla dojem, že to byl vrchol dne začala do mě vtloukat jiná kamarádka dobro-družný řeči o svém bráchovi. Shodou okolností je to jeden z mejch nejlepších kámošů (mimoňů). Prej se mám zamyslet co dělám. Kevin to moje družení prej pobírá jinak než si asi myslim. Což o to já jsem si všimla, že se ten osel asi zamiloval, ale co já s tim mám do prkvančic dělat, když s ním musím trávit tolik času. Hrajem spolem, do hospody chodíme spolem, akce plánujem spolem navíc jsem v jednom kuse nakvartýrovaná u nic doma s jeho ségrou. Nejde se mu vyhnout. Jak hodit zpátečku a nikoho nezabít. On je takový o dva roky mladší tele co nemá vážně štěstí na holky.. a já vážně netoužím být další co mu zlomí srdce, haha.
Máte taky svoje fanoušky nebo fanynky a víte jak na ně?
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama