Piškoťácké dny

30. března 2012 v 17:56 | Sikki |  De(bil)níček
Slibotechna jsem. Magor jsem. Nemocná jsem.., ale to už víte. Ráda bych tyhle fakta někomu přidělila jako škraloup na jinak čistém svědomí. Jenže čert to tak chce a já si to dělám sama. Držím piškoťáckou dietu jelikož předchozí tři dny jsem se snažila vyzvracet z podoby. No, když se na sebe podívám do zrcadla.. musím uznat, že se mi to celkem povedlo. Člověk, aby se pomalu představil.
Nově jsem to tady "vymalovala" hodí se to k mému černo-červenému egu. Teda doufám. Hlavně doufám, že to tady zase chvilku vydrží.
Minulej tejden v pátek jsme letos porvé vyrazili na boudu a rozdělali oheň. Velkej jarní úklid a malá večerní grilovačka. Nějak jsem se u toho ohně zakecala s Tonýnem. A krom jeho stížností na nové tetování jsem se dozvěděla, že prej pojedu s ním a Bukym do Pardubic na Judas Priest, že mi už koupili i lístek - "ne" nebo "to nejde" pro něj není odpověď. Takže zas o nás bez nás. Hleděla jsem jak péro z gauče. Každopádně po důkladném promyšlení se mi ta myšlenka zas tak moc nepříčí. Dneska bych šla zahrát kulečník, ale uvidim jestli budu schopná vůbec zdolat schody do přízemí.
Teď trochu z jiného soudku. Téma pro holky. Móda. Dělala jsem si takovej malej průzkum skříně. Vzhledem k tomu celému mému životnímu stylu nebo jak se tomu nadává.. k tomu samozřejmě patří i řádnej šatník. Ten můj řekla bych je takovej dost dobrej miš-maš. V posledních dvou letech převládá trošku zvláštní trend a stojí mě asi majlant. Byly doby kdy mi stačily černý trička s potiskem kapel, obyčejný jeansy a tenisky. Takovej styl bezdomovec-mývalovec kuní, jak s oblibou říkávala moje babi. Jenže teď už mi ani ty boty na soklech nepříjdou jako strašná představa. Když se teď kouknu do skříně čučí na mě značky jako IRON FIST, Darkside, Repulse,.. a můžu pokračovat. Někdy vyzerám jako nějakej vymazanej emař, ale běda to říct přede mnou nahlas. Haha.
http://2.bp.blogspot.com/-BGaXfzdP2YE/Ty6kHMhVqJI/AAAAAAAADLw/ea0axzNyLbE/s1600/Kat-Von-D-Wallpapers-2011-4.jpg
Jak to máte vy s hadrama a vůbec s tím... jak to nazvat stylem? Kde rádi nakupujete? Popřípadě jak na vás reaguje okolí? Naposledy jsem si pořídila ve výprodeji mikinu s netopýříma ušima má dokonce na rukávech našitá křídla, která lze i schovat. Neřekla bych, že je to nějak výstřední.. ovšem to jen těžko vysvětlím mému pouze o čtyři roky staršímu sousedovi. Toho jsem potkala v pondělí někdy k večeru. Po chodníku jsem se vyřítila před jejich dům a on sedící na parapetu se v následující chvíli zřítil své matce do zahrádky. Tak nevím, je to mnou nebo je to prostě vůl... Pacman jeden.
~ Na fotce v textu je jedna z mejch oblíbenejch modních ikon Kat Von D.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama