Co na plat, nemládneme..

25. srpna 2012 v 0:08 | Sikki |  De(bil)níček
Milý deníčku, kolikrát bych ráda napsala nějakou opravdu hodnotnou myšlenku a konečně se tak dopátrala smyslu života. Ale že jsem jenom prachobyčejná - bídná lidská existence budou ti muset stačit moje všední tlachy o tom jak je tráva u sousedů za plotem zelenější.
Od předvčerejška se nic moc nezměnilo. Vlastně jo, umřel táta od dvou kluků, mých kamarádů, .. ani na pohřeb jsem nemohla jít, protože vzít si dovolenou takle rychle nešlo. Když jsem dneska staršího z těch dvou potkala vůbec jsem nevěděla co mu mám říct, on evidentně taky mluvit nechtěl. Takže jsme si jen vyměňovali smutný pohledy. Když o tom teď tak přemýšlím už těch funusů a smrťáků mám za sebou víc než bych si přála (což je v tomhle případě docela debilní slovo, copak se dá něčí smrt nebo bolest přát) a stejně ani po tolikáté nevím co udělat nebo říct abych tomu druhýmu ulevila nebo minimálně nepřitížila.
Chtěla bych být zase tím malým děckem, tabula rasa, a né teď prasit všecko na co jenom pomyslím. Nevadilo mi dospět - vadí mi to, že člověk, když (aspoň v jistém ohledu) dospěje začne řešit výplatu, pojistky, plot u domu, ..kdoví co a přestane mít ten sen o tom jak změní svět. Neumíme si vybavit jak chutná ten pocit žít. Aspoň já mám teď tu svou bublinu a jasně nalajnovanej den ode dne a nedokážu si představit, že bych z toho vlaku teď vyskočila. Potřebuju změnu, potřebuju se na někoho usmát a vědět, že to není jen pohyb svalů a co víc potřebuju to i někomu říct, ale netuším komu.
 


Komentáře

1 Evil Evil | Web | 25. srpna 2012 v 20:24 | Reagovat

a to je přesně ono.. sny se s nástupem všedních starostí prostě rozplynou.. budu se snažit, aby se to nestalo, ale stejně se to asi nepovede.. vidím to všude kolem sebe.. a smutné události ten splín z šedi všednosti jenom zhorší.. jéé jak já umím být pozitivní.. :-x asi jsem tu omylem z pohádek, kde všechno dobře končí, nebo jsem zblbla z knížek, ale věřím, že jednoho dne bude líp

2 hahaporadnevimjakouprezdivkusemmampsat. hahaporadnevimjakouprezdivkusemmampsat. | Web | 28. srpna 2012 v 0:50 | Reagovat

já ale ještě nechci platit nájmy, pojistky  a splátky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama