Neslyšim, nevidim, nechci, nevnímám..

30. srpna 2012 v 0:25 | Sikki |  De(bil)níček
Tak jsem právě přišla z naší hospody (čti Doupě) a to se člověk zase jednou pobavil. Šiška se rozešel s Wiwinou. Po kolikátý v tomhle měsíci už asi!! Fakt nevim proč se k sobě furt vracejí, když to nikdy nevyšlo. Už před 4 rokama to byl vyloženě nezdravej vztah a teď je navíc ještě nemocnej. Přejdu k věci. Co pět minut mu zvonil mobil - hádali se o peřinu. Takže jsem celou hodinu a půl poslouchala kolik stálo vybavení ložnice. Proč neuzavřeli manželství - pak by to třeba řešili u soudu. No a do toho zbytek hrál pokra takže s nikým nebyla kloudná řeč. A z toho tedy plyne poučení: už se zase dlouho mezi lidma neukážu. Co kecám v pátek musím na tématickou oslavu narozenin a to se podržte ..téma je růžová barva. Mám si hodit nějakej marod?
Zejtra vstávám do práce a vůbec se mi nechce spát. Nemůžu spát a jsem utahaná jako kůň. V noci, když už konečně usnu se mi místo prasečinek zdá o práci to se pak ráno budím nadřená jak sviňa. No je toto normální? Není!
Ještě jedna stížnost. Brácha právě dorazil z rande a naše nezajímá s kým se tahá po nocích on, ale proč já furt nikoho nemám, abych jim náhodou nezůstala na krku. Co jim na to mám, do prkené ohrady už, říct. A tak jsem se zase jednou nasrala - zapálim a jdu hledět do stropu.

~
Psaní Peťovi: Vím, že ti tohle nikdy neřeknu, protože už tak je složitá doba. Mrzí mě jak to celý dopadlo. Vážně moc. Chybíš mi ani nevíš jak. Nechci abys měl pocit, že mi na tom co se stalo nezáleželo nebo dokonce na Tobě. Vážně bych chtěla vrátit čas a rozhodnout se jinak, ale nešlo to, nejde to ani teď a kompromisy nám nikdy nešly. Bála jsem se, že Ti ublížím, ale hádám.. stalo se to i tak. Asi si to teď musím vyžrat do hořkého dna. Jenom Tě prosím řvi na mě, nesnášej mě ..já totiž to ticho mezi náma nenávidím víc než cokoli jinýho co by se ještě mohlo stát! Já to potřebuju říct a ty to potřebuješ slyšet: Miluju Tě to už teď taky vím, vždycky to tak bylo... Zabte mě já to tady nevydržim.
 


Komentáře

1 Evil Evil | Web | 30. srpna 2012 v 12:42 | Reagovat

vidím, že tohle období rozchodů a nových známostí a dalších rozchodů stále ještě nepřešlo.. achjo.. prý to je jarem a už se blíží podzim 8-O

2 ratuska ratuska | E-mail | Web | 5. září 2012 v 16:54 | Reagovat

Ještě můžeš začít chodit do hospody sama, ale ne vždy je to zrovna košer...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama