ONE

21. srpna 2012 v 23:52 | Sikki |  De(bil)níček
Život je jako žebřík do kurníku. Taky krátkej a posranej. Prázdniny si vážně užívám, když nejsem v jedné práci tak jsem v druhé a když nejsem ani v jedné ...tak spim. Nemám na nic čas a díky bohu za to, protože když se mi ho najednou dostane přemýšlím nad debilitama. Dneska ráno, jedu si takle na kole po sídlišti ve městě ..kochám se rozkopaným chodníkem, najednou se někde otevřelo okno a cca 2 m ode mě přistál kufr. Tak si říkám jestli by nebylo lepší kdyby mi přistál na té hlavě rovnou třeba by se mi i rozsvítilo.
Cože já to vlastně chci? Jasně, nikdy v životě jsem nevěděla co chci, ale naprosto přesně jsem věděla co nechci. Jenže co čert nechtěl ono se mi to vrátilo jako bumernag. Teď bych ráda některý věci vrátila zpátky a udělala je jinak. Ovšem né nadarmo se říká, že nemáš přebýrat jinak přebereš .. a tak teď sedím a musím se (v duchu trpce) smát vlastní hlouposti. PLAY Šanci jsem měla, ale ta je vždycky jenom JEDNA. Tákže Sikki teď se na to divadýlko pěkně dívej a doufám, že tě to bude aspoň pěkně bolet. Máš další cennou zkušenost. Možná, že jednou se ti tu tvou dušičku podaří natolik zmučit, že ti to ve výsledku bude všechno vlastně ... už úplně u prdele.
 


Komentáře

1 Evil Evil | Web | 22. srpna 2012 v 15:10 | Reagovat

to není moc veselej článek.. někdy prostě život vyjde přesně opačně, než si ho přejeme.. nejlepší je se nedržet nějakých striktních plánů a neplánovat si každou vteřinu.. to je zbytečný mrhání časem a zbytečný zklamání poté.. tímhle se řídím a je to lepší.. sice občas udělám kravinu, ale nelituju potom toho, že mi něco zase nevyšlo, ikdyž jsem to měla táááák dokonale promyšlení.. je to na nic.. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama