Říjen 2012

Poslední výzva..!

30. října 2012 v 9:23 | Sikki |  De(bil)níček
Těprsk! Sice jsem po třech letech našla dokumenty o Nirvaně, ...ale do prkené ohrady.. kdo má moje desky Gunsinů ať je kouká navalit jinak prisahám vačku ho nakopnu, že bude mluvit tak jak Axl zpívá! Tak to dopadá, když jste velkorysej člověk co neztratil víru v lidstvo. Evidentně jsem se v toto krásné ráno probudila s doboru náladou a pevně doufám, že mi to vydrží i v příštích 12ti hodinách. Mordor na Tebe Ty kdož mi stěhuješ a odnášíš věci! =D
Tss, na chodbě pochodují tučňáci jelikož si Sikki byla zapálit z okna v domění, že jí nebude taková kosa... chyba lávky stejně jsem se musela vrátit pro expediční výbavu.
Další news se týká ohledně našeho mini koucoura (čti ničitele Konana). Mám totiž vliv. Tomio, jak ho nazvala naše zachovatelka rodu (máma) je silně závislej na mém pokoji - nejlepší hřiště. Chlupaté koberce na válení, vlčí postel a všude dost bince na prolejzání.. nejvíc má rád moje kytary a zvukovej aparát. Až budu mít chvilku času hodím sem video.
Tu kočku fak žeru, haha.

Chci ..do nebe, do nebe do nebe, do, do nebezpečna!

28. října 2012 v 18:04 | Sikki |  De(bil)níček
Pamatujete si mě? To jsem já! Gotthard to vystihli ...for life! Tedy můžu vám s naprosto klidným svědomím říci, že není nad chvilky strávené v blízkosti tepla rodinných radiátorů, i když první letošní sníh překvapil pouze silničáře a milovníky letních pneumatik. Člověk se proto musí vybavit, jako jsem se například vybavila já,.. svatou trpělivostí, dobrejma botama (+ponožkama) a pleskačkou. Aby jste mě nepochopili špatně..: Miluju sníh - za oknem! Jedním slovem klíšé. Nějak nemám teď potřebu psát o tom co se děje v mém životě, protože je to stále opakující se vzorec: práce - spát - práce - spát ..někdy si dokonce vzpomenu, že bych si mohla zahrát na kytaru něco přečíst nebo jít se psem ven. A světe div se vůbec mi ten sterotyp nevadí. Nemám čas tropit někde hlouposti - vlastně jsem spokojená. Jediný co mě s určitostí sere.. to jsou lidi, kteří mají jedinou starost: "...ty seš pořád tak strášně sama, to musí být hrozný!" Oóópfff lidi sakra!!! Strašný je, když nemáte pravou nohu, kde bydlet nebo když například nemáte mozek.. smyslem života je zřejmě páření.
~
Závěr patří mistrům, ale stejně tak jako na začátku, ani teď nemám o čem psát vždycky mi šlo o to magické všechno nebo nic, a okecávat jednu věc umím velmi dobře tak se raději rozloučím a vrátím se až po převratě. =D Klus to taky napsal dobře, do nebe do nebe, do, do nebezpečna..!