20DV | Den 05: [Kdo Tě fascinuje a proč.]

5. listopadu 2012 v 18:30 | Sikki |  Facts about her
Abych tak řekla.. mě fascinuje celá škála lidí. I ti co neumí používat mozek jsou docela fascinující stvoření, ale o těch tady asi číst nechceme/te.

Na paškál si vezmu tři osoby, první z nich bude můj brácha. Je o nějaký tři roky mladší než já, ale jeho věk na něm není poznat a to nemyslím vůbec špatně. Byl oproti svým vrstevníkům vždycky napřed a troufám si říct, že rozumem předběhl i mnoho mých vrstevníků. V jeho případě platilo pravidlo, že když ti je někde ubráno někde ti bude přidáno. Rozumějte tomu tak, že nikdy nebyl vysokej spíš byl docela zakrslej - děti s i z něho dělaly boxovací pytel a on je ten nejhodnější člověk na světě. (Jen kdyby neposlouchal ten hophop. Hold nikdo není dokonalej.) Dneska dělá co ho baví. I když ještě neměl ani 18 mnoho dospělejch z jeho schopností nechápe, je vynikajcí autoelektrikář a mimořádně se ve svém oboru vyzná. Když jsem mu byla loni místo táty na rodičáku jeho třídní mi řekl, cituji: " Slečno .... někteří mistři se musí pečlivě připravovat na hodinu, když zjistí že budou učit vašeho bratra." za 10 minut jsem měla po schůzkách. Pracovitějšího a cílevědomějšího kluka neznám a obávám se že hned tak nepoznám. No jo ..sova kanárka nevysedí, že tati... =D

"When You've lost it all... thats when you realize

that Life is Beautiful." ― Nikki Sixx

Nikki Sixx. Ano, to je ten černovlasej, potetovanej chlap z mého pozadí. Sama bych se divila kdybych o něm nenapsala. Asi jsem jak kolovrátek, ale to je prostě jeden z těch mejch dětskej idolů co vás nepřestanou fascinovat až do smrti. Mnoho lidí se stále pozastavuje nad tím, že můj největší vzor je stará rocková hvězda, bejvalej feťák co víc jak třikrát přežil svou vlastní smrt, ale já nepatřím k těm co mají ve zvykou vysvětlovat lidem svoje chování. Člověk občas hledá sám sebe ..občas sám sebe hledá v jiných lidech.
 


Komentáře

1 Spencer Spencer | Web | 5. listopadu 2012 v 18:34 | Reagovat

Tvůj brácha musí být teda éro :D Chtěla bych vidět, komu všemu nahání mindráky, haha :D Na druhou stranu jsi se na tom rodičáku nemusela stydět ;)
A tak, každý máme nějaký svůj "vzor" a ten bychom si neměli nechat vzít ;) Ať si okolí řéíká co chce.

2 Evil Evil | Web | 6. listopadu 2012 v 0:15 | Reagovat

no to jo.. :D s tvým bráchou bych někdy chtěla hodit řeč :-) a jinak.. Nickyho Sixxe jsem viděla teprve na tvým blogu.. dřív ne.. takže nemůžu soudit, blíže ho neznám :-) ale moje idoly, kteří mě drží vážně hrozně dlouho.. asi od osmi let :D tak to je rozhodně Dave Gahan :-) pro mě bude napořád jeden z těch nej :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama