Červen 2014

Vliv

30. června 2014 v 19:42 | Sikki |  De(bil)níček
Dovolte mi krátké zamyšlení nad tématem týdne.
Obecný význam toho slova znají všichni, vyjadřuje ovlivnění, ale my tomu nadneseně říkáme vliv. Vlivní, podlehající vlivům .. slovní spojení s tímhle slovem slýšíme dnes odevšat, ale co skutečně znamená slovo "vliv" a co ho ztělesňuje si musíme nejspíš rozhodnout každý sám za sebe.
Ráda bych tvrdila, že mě nic neovlivnilo a jsem originál.. Ve skutečnosti nás ovlivňuje všechno: ..máma s tátou, když se narodíme, učitelé, kamarádi, televize ..někoho počasí někoho práce jiného prášky. Vliv má prej i někdo kdo má prachy, jo to je obecně známej fakt a to mi připomíná písničku "Money,Sex&Power" [»PLAY] Když se nad tím zamyslím dojde mi, že mě hned po rodičovské výchově mě nejvíc ovlivnila nejspíš muzika. Vděčím jí (doufám aspoň trochu) za kreativní přemýšlení, dobrodružný život, zálibu v umění chodit po hraně taky za svoje rudé vlasy a dobrý vkus. Obávám se, že to má ALE občas vliv na své okolí, muhaha.
A co váš(e) vliv(y), vnímáte je?

CREED ~ With Arms Wide Open

25. června 2014 v 18:42 | Sikki |  Hudební koutek
Už jsem o muzice úplně zapomenula psát..takže to dneska bude bez komentáře než plácnu nějakou kravinu.. prostě Creed, enjoy it!

Občas si tak řeknu

24. června 2014 v 15:30 | Sikki |  De(bil)níček
Občas si tak řeknu, že už mi není patnáct, ale stále jakoby bylo. Je dobré vědět kdo jsi a kam patříš ...občas, ale toužíš utýct někam kde tě nenajdou. Občas mi docházejí důvody k tomu chovat se dospěle a občas jsem ráda, že jsem ráda.
Tak jsem si vzpomenula, že existují koutky kam se dá ještě schovat. Marně přemýšlím co se všechno za tu dobu co jsem nepsala.. už stalo. Čím je člověk starší tím víc mu dny začínají splívat. Pracuju (někdy víc než je zdrávo, nechápu kde se to ve mě bere). Spím (někdy víc než je zdrávo, taky nechápu kde se to ve mě bere). Běhám (protože po práci a spaní je to jediná činnost kdy se mi daří nemyslet). Zdravotní stav (ehm kdo říká, že sport je zdravej ..od doby co běhám mě žačal bolet opět operovaný kotník a zjistili mi zvýšenou funkci štítné žlázy, ale běhat budu jelikož moc přemýšlení je horší než pohrkany hormony - jak kdy). No jsem oficiálně sebevrah s klubovou kartou.. 12/07/2013 jsem ztratila smysl odpovědnosti vůči svému životu a opustila pud sebezáchovy ve výšce 70 metrů, když jsem se vrhla do volného prostoru, a jediný dotyk s realitou byly smyčky chycené ke kotníkům. Někdy nabývám dojmu, že skákat BUNGY je furt méně život ohrožující než mit s někým například partnerský vztah, och sama nevěřím faktu, že jsem s jedním člověkem dokázala vydržet (nebo on se mnou) skoro rok a dokázala ho nevyštvat...
No nic jdu srknout dadáka ať zas neusnu =D
..., asi jsem Ti nechyběla, co?