Červenec 2014

SKID ROW ~ 18 And Life

29. července 2014 v 19:11 | Sikki |  Hudební koutek
Neuvěřitelné! Někdejší hlas slavných SKID ROW, Sebastian Bach vystupoval před několika dny na Moru a já se musela den předtím vrátit do své postele... Neuvěřitelné je, že jsem si nechala ujít takovou rockovou hvězdu, jsem na sebe nasraná! Zpěvák s neocenitelným hlasem, jeden z několika málo opravdových rebelů. Žijící, chodící a hlavně zpívající rocková legenda my zpívala skoro na dvoře.. a já si doma spala v peřinách. Nakopněte mě, prosím!
No a jestli ho neznáte jste roury, ale dám vám nápovědu: V seriálu Gilmorova děvčata ztvárnil postavu rockera Gila ;D (důkaz máte pod článkem).

Já si tak rád..

16. července 2014 v 16:04 | Sikki |  De(bil)níček
..jen tak poletůju, póletůju, padám.
Jenom to přistávání mi poslední dobou moc nejde. Másters jako vždy parádní až na fakt, že ve dvou se na fesťáky jezdit prostě nedá, teda aspoň já to tak mám. Čtvrtek ani teplo ani zima - ideální počasí, pátek chcanec jak sviňa k tomu mě zas vypověděla páteř takže jsme to v sobotu večer museli zabalit, to byl totiž můj strop. Jsem jak stařena. Ty moje záda jsou čím dál horší, měla bych začít hodně cvičit ještě víc než je mám doporučeno.
"Chceš, pravdu nebo společensky přijatelnou pravdu?"
Zavřela jsem se doma a s nikým nemluvím, znáš ten pocit, když se stane něco špatnýho ty za to vlastně nemůžeš, ale stejně máš pocit, že je to tvoje chyba... fuck it all! Bublina mi v tomhle nepomáhá, já vidím věci černě nebo bíle.. a on je prostě černobílej né-li přímo šedej. Jedinej člověk kterej mě poslouchá je (pro všechny ostatní) zdánlivej (ne)přítel a ještě k tomu od dva státy dál a emaily mu posílat proto nebudu i když se někomu doopravdy svěřit potřebuju. Level EXPERT

Den před mejma prázdninama... Másters se blíží.

3. července 2014 v 14:50 | Sikki |  De(bil)níček
Právě jsem se po rušném dni zaryglovala v doupěti s cílem sem minimálně do zítřka nikoho nepustit. Jenom já, šest strun, jablečňák, kuře na paprice, Boris (kocour) a seriál ''Vikingové''! A může si to zkusit někdo porušit.
V práci...tsss.
Tak jsem se těšila domů, že jsem zdrhla o čtvrt hodiny dřiv a pak jsem se nudila na zastávce, fotila si svoje suprčupr tenisky, které si po tak dlouhé době ..už zasloužily vyrazit.
MOR je už za týden a vzhledem k mojí "společenské" situaci nevim s kým pojedu.. jestli vůbec. Modroočko se už neozval s Bublinou nemluvím (i když je mi smutno) a zbytek?... E.A. POE to vystihnul: "Marno vše!" Jedete někdo do Vizovic? Dejte vědět.