Jako tulák po hvězdách

22. srpna 2014 v 23:14 | Sikki |  De(bil)níček
I můj noční život poslední dobou stojí za prd. Né, že bych někdy před tím byla pařič, ale aspoň jsem neseděla v pátek večer doma na zadku a pouštěla si maraton The Big Bang Theory s kocourem na klíně. Hell! Koukám venku do tmy hlavu plnou absurdních vzpomínek, myslím na dobu kdy jsem tyhle alone večery řešila jinak. S trochou nadsázky by každý měl mít něco co je jen jeho tajemství ..

"Aby člověk mohl zapomínat, musí být duševně zdráv. Neustále si pamatovat znamená posedlost, pomatenost mysli."

(Jack London - Tulák po hvězdách)

Tak tedy, koukám si tady do tmy a vzpomínám jak jsem si o půlnoci občas sedla do auta, stáhla okno, jako podkres mi vyhrávala v rádiu nějaká (za jiných okolností nepřijatelná) hudba a objížděla okolí. Dnes by to byla, asi tahle [» ROUTE94 ~ My Love] Za dobré viditelnosti je ze zdejších kopců mimořádně krásný výhled do kraje.. jenom hvězdy, ten úžasnej výhled, kouř a můj spravedlivej hněv. V té době mě ještě nic nesvazovalo. Čas ještě nebyl mým pánem a odpovědnost za svoje jednání mi nic moc neříkala.

Myslím na svoje přátele, na svou velkou a stále rozrůstající se rodinu, vybavuju si jejich obličeje. Snažím se vzpomenout na všechno.. Po tváři mi jde lehký úsměv a jediný co s určitostí můžu říct je, že nikdy nevíš co tě čeká zítra.

Pro Neřáda: Myslím i na Tebe! A kdyby se mě někdy někdo zeptal, a on se nezeptá, jestli v životě můžeš milovat dva lidi zároveň.. povím mu, že dá. Děsí mě, jen fakt, že žiješ život, který jsem taky chtěla a navíc daleko odtud. Rychle a zběsile. Na narozeniny si mi připomenul co jsem Ti kdysi napsala do věnování: "Když se nám životní možnosti zúží na minimum, vždy nám zůstává základní svoboda. Jaký zaujmeme ke všemu postoj." A pamatuju si, že vždycky, když ses v něčem plácal snažila jsem se Ti to znovu a znovu vtlouct do hlavy. A tys mi zase říkával, že se mám občas řídit vlastní radou. Chybíš mi. Nevím co teď..

Někdy si chci zase sednout do auta..
 


Komentáře

1 Patas One Patas One | Web | 24. srpna 2014 v 18:52 | Reagovat

Ten citát je úžasný... Docela mě pobavil, jelikož já zapomenu, co se dá a myšlenka, že jsem tedy duševně zdráv mě potěšila =D

Pokud budeš mít čas a náladu, koukneš na: onepatas.wordpress.com/2014/08/24/100-veci/? Budu rád, když jej navštívíš ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama