bestial • beauty

OUTStyle | cold

11. listopadu 2014 v 19:59 | Sikki
Venku to na sníh moc nevypadá, za což jsem i ráda, ale paradoxně se raději halím do svetrů, šál, kabátů a praštěných chumdelatých věcí. Ne ze zvířátek! Nedávno jsem vyklízela věci po babičce a našla jsem tam kožešinový límec, nejspíš z černé lišky a teda,, něco takového jsem ještě nehladila. Fujtajbl. Chápu, když to někdo dělal v pravěku, ale já osobně chlupatý mrtvý zvířátka zakopu raději dva sáhy pod zem. Navíc je to teprve 14 dní co mi umřel kocour ...:((

Přejdu k věci. Tady je něco málo z mé skříně. Přiznám se, že korm červené si potrpím převážně na tmavé barvy a preferuju hlavně pohodlí, při mé práci si nemůžu moc vymýšlet šílenosti. Ráno moc nechci řešit co si vezmu na sebe. Ve skříni zbylo plno metalovejch triček, ty už teď nosím jenom při zvláštních příležitostech a hlavně doma. A občas mě to sere. Na druhou stranu celkem rychle jsem si zvykla na tyhle supr čupr boty s klínkem. Všechno má svoje pro a proti.

Mimochodem kdysi mi máma koupila knížku od Lauren Weisberger, Ďábel nosí PRADU. Bylo to právě v době kdy jsem řešila svoje modní dilema vs. zachování si své malé anarchie. Stejnojmený film s Anne Hathaway a Meryl Streepovou v hlavních rolích by měla vidět každá žena. Ono na tom něco je. Né vždy jsou podpadky jen pro bárbíny.
 
 

Reklama