Odpadkáč

Bré ráno Ámérika!

1. listopadu 2012 v 9:06 | Sikki
Uděláme si malou soutěž. Hádejte co Sikki právě poslouchá?
Tak všem hezkej den ať už doma ve škole nebo v práci. Mizim budovat kapitalismus. =D

003/2012 Kresba ~ Lost IN space

1. července 2012 v 17:46 | Sikki
Než začnu opět se svým nepravidelným okecáváním života, přidávám jeden z dalších vlastních výtvorů. Nebo vlastních ...tentokrát nejde až zas tak o vlastní nápad. Kresba je má.. ovšem tuhle postavičku mám z jednoho komixu a ten asi znát nebudete, haha.

Trpasličí dumka: "Misty Mountains"

27. června 2012 v 14:03 | Sikki
So.. jak jsem se dneska stihla dozvědět (a řádně zapsat za uši), třetí pravidlo přežití zní: "Představování trpaslíků v Bilbově noře je při uspávání dětí kontraproduktivní." Tak kdo další se těší na Hobita??! =))
"Far Over the Misty Mountains Cold,
To Dungeons Deep and Caverns Old,
The Pines were Roaring on The Heights,
The Winds were Moaning in the Night,
The Fire was Red, it Flaming Spread,
The Trees Like Torches Blazed with Light."

Foto: Cestou necestou ~ Krkonoše 2012

26. června 2012 v 14:16 | Sikki
Jak jsem slíbila (a sliby se maj plnit nejen o Vánocích) přidala jsem pár fotek z mé nedávné cesty po Krkonoších - respektive hlavně pohledy z nejvyšší hory České Republiky, Sněžky.
Cestu na Sněžku ze Špindlu dopručuju všem, je to výlet na celý den, ale vidět ty šupáky dolů do údolí to stojí za tu námahu. Jo a hlavně se nezpomeňte namazat opalovacím krémem. Ono to dá rozum, že... To jenom já jsem naprostej ignorant a proto teď vypadám jak reklama na plot.

Kouzelná knihovnička, moje mosty do neznáma..

30. ledna 2012 v 19:36 | Sikki
Způsoby.. jak se dostat do mého časoprostoru se mohou často lišit. Někdy lítám na dracích, jindy lezu do skříně, občas jezdím metrem nebo jen tak putuju a někdy stačí prostě mávnout hůlkou. V těchto někdy naprosto různých světech se fakt nemám čas nudit. Dává mi to možnost poznat různé kultury, zajímavé lidi a trochu se dovzdělat...
Jestli se tedy chcete mrknout do mého nekonečna a někdy ještě dál.. pokračujte na c.č.

002/2012 Kresba ~ Come ALIVE

23. ledna 2012 v 14:10 | Sikki
Dnešní výtvor. Jsem v trochu divném rozpoložení. Po tom celkem fajn víkendu ..prostě přišla krize. Těžko je člověku samotnému. Inspirací mi byla netradičně písnička, "Come alive" ze soundtracku k Extrémní magii od Crisse Angela. Jen do mě přátelé.

Řetězák na hudební notu

14. ledna 2012 v 13:30 | Sikki
Byla jsem překecána, že by si to prej někdo chtěl přečíst. Tazi, tak tady to máš. Dělala jsem to někdy v dubnu 2010. Tehdy jsem byla ve třeťáku na střední jenom pro upřesnění - nijak jsem to neupravovala. =D
Principem bylo si přečíst otázku a pustit si WMPlayer v režimu "náhodné přehrávání". Písnička, která zrovna zahrála byla odpověď na otázku. Sranda.

001/2012 Kresba ~ I´m NOT cute..

9. ledna 2012 v 21:27 | Sikki
Tak jsem dneska všechno zvládla. Juch.
No a taky jsem po dlouhé době otevřela skicák a tak tady je první letošní příšerka.
Představuji vám moje alter ego. Bacha kouše to! *muhaha*
 
 

Reklama